Номер лоту: UA-EA-2017-11-04-000016-c
dgfOtherAssetsКвартира, загальною площею - 35,3 кв.м., за адресою: Черкаська обл., м.Черкаси, вул.Героїв Дніпра, буд. 31, кв. 98 та Майно (товарно-матеріальні цінності), у кількості 4 об’єктів
Інформация про лот
Квартира, загальною площею - 35,3 кв.м., за адресою: Черкаська обл., м.Черкаси, вул.Героїв Дніпра, буд. 31, кв. 98 (3081207). Майно (товарно-матеріальні цінності), у кількості 4 об’єктів, що на складі за адресою: м. Київ, вулиця Довженко,3 (склад). Банк залишає за собою право змінювати адресу фактичного місцезнаходження ТМЦ. *Зареєстровані особи відсутні.
Протокол торгів
Ідентифікатор аукціону
UA-EA-2017-11-04-000016-c
Номер лоту ФГВ
F11G2015
Мінімальний крок аукціону
4055.38 грн .
Гарантійний внесок
20276.86 грн .
Подача пропозицій
04.11.2017 10:24 - 21.11.2017 20:00
Дата проведення аукціону
(не задано)
Критерії оцінювання
Список активів
| Короткий опис активу | Кількість, од. виміру. | Розташування об'єкту | Опис класифікації |
|---|---|---|---|
|
Квартира, загальною площею - 35,3 кв.м., за адресою: Черкаська обл., м.Черкаси, вул.Героїв Дніпра, буд. 31, кв. 98 (3081207). Майно (товарно-матеріальні цінності), у кількості 4 об’єктів, що на складі за адресою: м. Київ, вулиця Довженко,3 (склад). Банк залишає за собою право змінювати адресу фактичного місцезнаходження ТМЦ. *Зареєстровані особи відсутні. Код CAV Нерухоме майно : 04000000-8 |
1 лот LO | Україна, м.Черкаси, вул.Героїв Дніпра, буд. 31, кв. 98 | Нерухоме майно |
Документи аукціону
| Юридична інформація Майданчиків | Місце та форма прийому заяв на участь в аукціоні та банківські реквізити для зарахування гарантійних внесків x_dgfPlatformLegalDetails |
| Паспорт торгів | ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ_2175 tenderNotice |
| Ілюстрації | DeltaBank_logo illustration |
| Публічний паспорт активу | Посилання на публічний паспорт активу x_dgfPublicAssetCertificate |
Немає питань
Початкова ціна
405537.20 грн UAH Без ПДВ
Статус
Торги не відбулися