Номер лоту: UA-EA-2017-11-08-000032-c
dgfOtherAssetsНерухомість: Земельна ділянка (309047)
Інформация про лот
Нерухомість: Земельна ділянка, 1,422 га Київська обл., Васильківський р-н, Рославичівська сільська рада, кадастровий номер 3221487300:02:014:0102, для ведення підсобного сільського господарства , (309047)
Протокол торгів
Ідентифікатор аукціону
UA-EA-2017-11-08-000032-c
Номер лоту ФГВ
F11G2069
Мінімальний крок аукціону
2285.79 грн .
Гарантійний внесок
11428.93 грн .
Подача пропозицій
08.11.2017 09:50 - 20.11.2017 20:00
Дата проведення аукціону
(не задано)
Критерії оцінювання
Список активів
| Короткий опис активу | Кількість, од. виміру. | Розташування об'єкту | Опис класифікації |
|---|---|---|---|
|
Нерухомість: Земельна ділянка, 1,422 га Київська обл., Васильківський р-н, Рославичівська сільська рада, кадастровий номер 3221487300:02:014:0102, для ведення підсобного сільського господарства , (309047) Код CAV Земельні ділянки : 06000000-2 |
1 лот LO | Україна, Васильківський р-н, Рославичівська сільська рада | Земельні ділянки |
Документи аукціону
| Юридична інформація Майданчиків | Місце та форма прийому заяв на участь в аукціоні та банківські реквізити для зарахування гарантійних внесків x_dgfPlatformLegalDetails |
| Паспорт торгів | ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ_2178 tenderNotice |
| Ілюстрації | DeltaBank_logo illustration |
| Публічний паспорт активу | посилання на публічний паспорт активу x_dgfPublicAssetCertificate |
| Ілюстрації | 20151030_114150 illustration |
| Ілюстрації | 20151030_114154 illustration |
| Ілюстрації | 20151030_114215 illustration |
| Ілюстрації | 20151030_114223 illustration |
| Ілюстрації | 20151030_114928 illustration |
| Ілюстрації | 20151030_115220 illustration |
Немає питань
Початкова ціна
228578.68 грн UAH Без ПДВ
Статус
Торги не відбулися