Номер лоту: UA-EA-2017-11-09-000003-c
dgfOtherAssetsНерухомість: Квартира заг. пл 45,3 кв.м. за адресою: м.Київ, вул.Будівельників, буд.14, кв.20 (3081038) *є зареєстровані неповнолітні особи.
Інформация про лот
Нерухомість: Квартира заг. пл 45,3 кв.м. за адресою: м.Київ, вул.Будівельників, буд.14, кв.20 (3081038) *є зареєстровані неповнолітні особи.
Протокол торгів
Ідентифікатор аукціону
UA-EA-2017-11-09-000003-c
Номер лоту ФГВ
F11G2580
Мінімальний крок аукціону
2403.77 грн .
Гарантійний внесок
12018.82 грн .
Подача пропозицій
09.11.2017 07:52 - 16.11.2017 20:00
Дата проведення аукціону
17.11.2017 14:22
Критерії оцінювання
Список активів
| Короткий опис активу | Кількість, од. виміру. | Розташування об'єкту | Опис класифікації |
|---|---|---|---|
|
Нерухомість: Квартира заг. пл 45,3 кв.м. за адресою: м.Київ, вул.Будівельників, буд.14, кв.20 (3081038) *є зареєстровані неповнолітні особи. Код CAV Нерухоме майно : 04000000-8 |
1 лот LO | Україна, м.Київ, вул.Будівельників, буд.14, кв.20 | Нерухоме майно |
Документи аукціону
| Юридична інформація Майданчиків | Місце та форма прийому заяв на участь в аукціоні та банківські реквізити для зарахування гарантійних внесків x_dgfPlatformLegalDetails |
| Паспорт торгів | ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ_2217 (2) tenderNotice |
| Ілюстрації | DeltaBank_logo illustration |
| Публічний паспорт активу | Посилання на публічний паспорт активу x_dgfPublicAssetCertificate |
| Не вказано тип документу | audit_562e41026b0b4380b1c71243c63f4db8.yaml |
Список учасників
Учасник № 1
| Дата публікування заявки | 15.11.2017 17:23 |
|---|---|
| Розмір ставки | 250000.00 |
| Валюта | грн |
| Документи | |
| з ПДВ |
Учасник № 2
| Причина дискваліфікації | (не задано) |
|---|---|
| Дата публікування заявки | 15.11.2017 17:28 |
| Розмір ставки | 253100.00 |
| Валюта | грн |
| Документи | |
| з ПДВ |
Немає питань
Початкова ціна
240376.41 грн UAH Без ПДВ
Статус
Торги не відбулися