Номер лоту: UA-EA-2017-11-20-000080-c
dgfOtherAssetsНерухомість: Квартира, заг.пл. 65,10 кв.м, на п`ятому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку. м.Миколаїв, вул.Космонавтів, б.146 г, кв.28. (308032). *є зареєстровані неповнолітні особи.
Інформация про лот
Нерухомість: Квартира, заг.пл. 65,10 кв.м, на п`ятому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку. м.Миколаїв, вул.Космонавтів, б.146 г, кв.28. (308032). *є зареєстровані неповнолітні особи.
Протокол торгів
Ідентифікатор аукціону
UA-EA-2017-11-20-000080-c
Номер лоту ФГВ
F11G2587
Рішення ФГВ
Дата рішення ФГВ
Лоти виставляються
Лот виставляється вдруге
2Посилання на аукціон
Мінімальний крок аукціону
1678.18 грн .
Гарантійний внесок
8390.86 грн .
Подача пропозицій
20.11.2017 11:21 - 30.11.2017 20:00
Дата проведення аукціону
(не задано)
Критерії оцінювання
Список активів
| Короткий опис активу | Кількість, од. виміру. | Розташування об'єкту | Опис класифікації |
|---|---|---|---|
|
Нерухомість: Квартира, заг.пл. 65,10 кв.м, на п`ятому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку. м.Миколаїв, вул.Космонавтів, б.146 г, кв.28. (308032). *є зареєстровані неповнолітні особи. Код CAV Нерухоме майно : 04000000-8 |
1 лот LO | Україна, м.Миколаїв, вул.Космонавтів, б.146 г, кв.28 | Нерухоме майно |
Документи аукціону
| Юридична інформація Майданчиків | Місце та форма прийому заяв на участь в аукціоні та банківські реквізити для зарахування гарантійних внесків x_dgfPlatformLegalDetails |
| Паспорт торгів | ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ tenderNotice |
| Ілюстрації | DeltaBank_logo illustration |
| Публічний паспорт активу | Посилання на публічний паспорт активу x_dgfPublicAssetCertificate |
Немає питань
Початкова ціна
167817.26 грн UAH Без ПДВ
Статус
Торги не відбулися